Logo
HOMETečkaSeznam realizací
Seznam realizací

Zde představujeme vybrané prodeje a pronájmy nemovitostí realizované naší společností VELINVEST s.r.o.

Realitní činnost zahrnuje zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Zprostředkovaně zajišťujeme finanční a právní servis. Ve všech těchto oblastech disponujeme odborností a znalostmi, které jsou prověřeny certifikací všech makléřů Asociace realitních kanceláří ČR a řadí nás k tomu lepšímu v oboru. Členové našeho týmu hovoří různými světovými jazyky a udělají maximum pro to, aby Vám pomohli dosáhnout Vašich cílů.
Ti, kdo hledají byt či rodinný dům ke koupi, nebo naopak chtějí svou rezidenční nemovitost nabídnout k prodeji, se již řadu let s důvěrou obracejí na makléře společnosti VELINVEST s.r.o. Ti se specializují na oblast nadstandardních a prémiových rezidenčních nemovitostí převážně v Libereckém kraji. Díky své široké nabídce prvotřídních nemovitostí, obsáhlé databázi kontaktů, inovativnímu marketingu, pozornosti vůči přáním klienta a smyslu pro detail si realitní kancelář VELINVEST s.r.o. vydobyla na českém realitním trhu skvělé renomé.

VELINVEST s.r.o.
Husitská 143/40, 460 07 Liberec IX
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt