Logo
HOMETečkaO společnosti
O společnosti

Realitní společnost VELINVEST s.r.o.


Jsme profesionální realitní společnost poskytující komplexní služby ve všech oblastech týkajících se realitního trhu především v Libereckém kraji. Bez ohledu na to, zda se jedná o nákup, prodej, pronájem či správu nemovitostí s právním a finančním servisem, ve všech těchto oblastech disponujeme odborností a znalostmi. Pokud klient zvažuje koupi nebo prodej nemovitosti, doporučíme nejlepší postup a provedeme ho krok za krokem celým procesem, souvisejícím s nákupem nebo prodejem nemovitosti.

 

Společnost VELINVEST s.r.o. byla založena jako malá rodinná firma v roce 1996 a věnovala se především projekci, realizaci a kontrole staveb. Současná jednatelka společnosti Ing. Martina Vrbková svou prací ve společnosti navázala na práci svých rodičů a již 14 let se věnuje práci realitního makléře. Od roku 2013 jsou novým sídlem společnosti prostory v Liberci, Hálkově ulici.

 

"Zvítězí ten, kdo hledání nikdy nezanechá." Paolo Coelho

 


 

 


Rok 2016 byl pro naší společnost zásadní. VELINVEST realizoval projekt RIVIERA HAMR. Jednalo se o prodej kvalitních stavebních pozemků a rekreačních domu v nádherné krajině u Hamerského jezera. Developerský projekt RIVIERA HAMR získal Cenu odborné poroty a Cenu veřejnosti regionu Liberecký kraj.

 

V září 2016 se společnost VELINVEST stala členem Asociace realitních kanceláří ČR. Všichni makléři úspěšně absolvovali studium " Obchodník s nemovitostmi" a zakončili ho úspěšně závěrečnou zkouškou odborné způsobilosti. Získali jsme "Osvědčení o získání profesní kvalifikace" podle zákona č.179/2006 Sb. vydané autorizovanou osobou na základě autorizace udělené Ministerstvem pro místní rozvoj. Dále jsme získali osvědčení vydané ARK ČR " Certifikovaný realitní makléř II.stupně.

 

Čas, který Vám věnujeme, se vrátí…


VELINVEST s.r.o.
Husitská 143/40, 460 07 Liberec IX
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt