Logo
HOMETečkaNaše služby
Naše služby

Přehled hlavních služeb společnosti VELINVEST s.r.o. Hledejte kvalitní službu realitní společnosti při prodeji, pronájmu a správě nemovitostí. Krok za krokem Vás provedeme celým procesem realitní služby.

REALITNÍ ČINNOST
Realitní činnost zahrnuje zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Zprostředkovaně zajišťujeme finanční a právní servis. Ve všech těchto oblastech disponujeme odborností a znalostmi, které jsou prověřeny certifikací všech makléřů Asociace realitních kanceláří ČR a řadí nás k tomu lepšímu v oboru. Členové našeho týmu hovoří různými světovými jazyky a udělají maximum pro to, aby Vám pomohli dosáhnout Vašich cílů.
TRŽNÍ ODHADY
Nabízíme zpracování odhadu tržní hodnoty pro zjištění reálné prodejní ceny nemovitostí. Odhad slouží pro představu majitele pro stanovení ceny, za kterou by nemovitost mohla být prodána v době ocenění. Služba je vhodná i pro zájemce při určení hodnoty nemovitostí u dědického řízení. K ocenění využíváme srovnánací metody, v principu se jedná o vyhodnocení cen srovnatelných nedávno prodaných nebo inzerovaných nemovitostí.
SPRÁVA NEMOVITOSTÍ
Nabízíme správu a základní údržbu nemovitostí, zejména administrativní zajištění řádného provozu nemovitostí, domovnickou činnost a úklid bytů. Externě zajišťujeme opravy a údržbu nemovitostí, vyžadující řemeslnou zručnost nebo zvláštní odbornou kvalifikaci (například malířské, instalatérské a drobné montážní práce, elektroinstalatérské práce, revize elektřiny a plynu, revize a údržby elektrických a plynových spotřebičů).

HOMESTAGING
Důležitým bodem úspěšného prodej a pronájmu rezidentních nemovitostí je kvalitní příprava její prezentace. Služba zvaná HOME STAGING posoudí nemovitost nezávisle z hlediska psychologie prodeje, marketingu a interiérového designu a navrhne plán, pomocí kterého jsou vyzdviženy přednosti nemovitosti a odstraněny její chyby, vše s ohledem na přání majitele, kolik chce do přípravy nemovitosti investovat.

VYHLEDÁVÁNÍ NEMOVITOSTÍ
Naši odborníci pozorně naslouchají individuálním potřebám a požadavkům klientů a následně hledají na realitním trhu vhodné nemovitosti. Poradíme s výběrem vhodných lokalit, městských čtvrtí, poskytneme informace o školách, o cenách nemovitostí a nájemních podmínkách. Pečlivě vybereme vhodné nemovitosti tak, abyste si osobně mohli prohlédnout pouze ty z nich, jež splňují vaše požadavky.
MONITORING DRAŽEB
Zajímavou investiční příležitostí realitního trhu je nákup nemovitostí při dobrovolných a nedobrovolných dražbách. Nabízíme kompletní přehled o dražbách, včetně asistence při jejich realizaci.
VELINVEST s.r.o.
Hálkova 1126/2, 460 01, Liberec 1
zápis v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 8803
IČ: 62741756
HomeMezeraO společnostiMezeraNaše službyMezeraNabídka nemovitostíMezeraUžitečné odkazyMezeraČlánkyMezeraAktualityMezeraOchrana osobních údajůMezeraKontakt